Ontdek de beste versie van jezelf

Work hard. Play hard.

Missie – wie zijn wij?

De wereld om ons heen verandert razendsnel. We moeten niet harder, maar slimmer werken en hier hebben we helden bij nodig. Talent dat anders durft te denken en niet bang is om tegen de status quo in te gaan. Modis Tech Academy staat voor dit talent, ondersteunt en daagt hen uit om op persoonlijk en vakinhoudelijk vlak elke dag weer het beste uit zichzelf te halen.

Visie

Met een volledig op maat gemaakt traineeship en een passende opdracht bij één van onze opdrachtgevers, gaan we samen aan de slag met de persoonlijke ambitie van het talent. Wat er op het CV staat, vinden wij niet zo belangrijk. Wij willen dat zij groeien, al hun talenten benutten en zichzelf uitdagen erachter te komen waar zij minder goed in zijn. En dit doen wij graag op onze eigen passionele manier.

24 helden die samen een berg werk verzetten

360 telefoontjes gemiddeld
per dag

175 consultants dagelijks
aan het werk

Samen met onze opdrachtgevers zoeken wij de beste oplossing

Het waarmaken van onze missie en visie doen wij niet alleen! Al jarenlang werken wij samen met trouwe opdrachtgevers. Waar zij zich richten op hun core business, ondersteunen wij hen bij het op lange termijn verjongen, vernieuwen en verduurzamen van hun organisatie.

Ontmoet de mensen die dit
allemaal mogelijk maken

Modis Tech Academy Marco

Marco van Tongeren
Manager Recruitment
06 – 15 46 50 08
marco.van.tongeren@modis.com

Modis Tech Academy Anne-Liet

Anne-Liet Stroband
Manager Talent Development
06 – 12 34 38 30
anne-liet.stroband@modis.com

Modis Tech Academy Kris

Kris Hoornick
Manager Sales
06 – 30 45 87 23
kris.hoornick@modis.com

Modis Tech Academy Charelle

Charelle Grootenboer
Office Manager
06 – 22 62 29 45
charelle.grootenboer@modis.com

Modis Tech Academy Gerrie

Gerrie Nijenhuis
Commercieel assistent
033 – 460 00 20
gerrie.nijenhuis@modis.com

Modis Tech Academy Lotte

Lotte Coblens
Sr. Talent Acquisition Specialist
06 – 53 85 20 51
lotte.coblens@modis.com

Modis Tech Academy Esther

Esther Tieleman
Talent Acquisition Specialist
06 – 83 12 47 23
esther.tieleman@modis.com

Modis Tech Academy Kiki

Kiki Drenth
Talent Acquisition Specialist
06 – 83 19 70 50
kiki.drenth@modis.com

Modis Tech Academy Michelle Haak

Michelle Haak
Talent Acquisition Specialist
06 – 82 40 10 05
michelle.haak@modis.com

Modis Tech Academy Steven

Steven Glas
Sr. Account Manager RPA
06 – 13 90 72 08
steven.glas@modis.com

Modis Tech Academy Martijn

Martijn Dankaart
Sr. Account Manager Public Noord-Holland
06 – 53 65 79 53
martijn.dankaart@modis.com

Modis Tech Academy Piero

Piero Bouwer
Account Manager Public Zuid- Holland & Zeeland
06 – 12 70 93 35
piero.bouwer@modis.com

Modis Tech Academy Joep

Joep Vugts
Account Manager Public Noord-Brabant & Limburg
06 – 83 09 86 73
joep.vugts@modis.com

Modis Tech Academy Elke

Elke van Nijnatten
Account Manager Public Utrecht & Flevoland
06 – 30 17 67 73
elke.van.nijnatten@modis.com

Modis Tech Academy Nigel

Nigel Michels
Account Manager Public Drenthe & Overijssel
06 – 30 58 97 58
nigel.michels@modis.com

Modis Tech Academy Jesse

Jesse Teeuwen
Account Manager Public Gelderland
06 – 20 63 31 68
jesse.teeuwen@modis.com

Modis Tech Academy Harjan

Harjan Kooiker
Account Manager Public Groningen & Friesland
06 – 82 80 96 72
harjan.kooiker@modis.com

Modis Tech Academy Janta

Janta Visser
Business Manager
06 – 51 02 10 56
janta.visser@modis.com

Modis Tech Academy Janneke

Janneke Mulder
Sr. Talent Manager
06 – 12 74 31 94
janneke.lozeman@modis.com

Modis Tech Academy Margreet

Margreet Dam
Sr. Talent Manager
06 – 52 04 38 36
margreet.dam@modis.com

Modis Tech Academy Karen

Karen Verwij
Talent Manager
06 – 20 50 19 82
karen.verwij@modis.com

Modis Tech Academy Simon

Simon Gerits
Account Manager Public Noord-Brabant & Limburg
06 – 82 89 59 47
simon.gerits@modis.com

Modis Tech Academy Tim

Tim Wieman
Account Manager RPA
06 – 13 54 69 56
tim.wieman@modis.com

Modis Tech Academy Dave

Dave Dekker
Account Manager RPA
06 – 57 88 89 36
dave.dekker@modis.com

Modis Tech Academy Myrthe

Myrthe van den Reek
Business Manager RPA
06 – 57 82 95 62
myrthe.van.den.reek@modis.com

Ben jij onze held van morgen?

Of je nu je hele carrière al voor jezelf hebt uitgestippeld, of juist nog op zoek bent naar wat je wilt:
ons doel is samen met jou te onderzoeken wat bij jou past.